Blum Movento S ladegeleider 750mm Soft-close volledig uittrekbaar 766H7500S
Webwinkelkeur Logo
Artikelnummer
Op voorraad. Voor 16:00 besteld = vandaag verzonden
Je bespaart 5%
+ Voeg toe aan offerte
Grote aantallen nodig? Arrow pointing to button
iDeal Bancontact Apple Pay Mastercard Amex Billink
  • 100 dagen bedenktermijn
  • Voor particuliere en zakelijke bestellingen
  • Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
  • Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
  • Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Technische specificaties
  • Geleiderlengte: 750mm
  • Benodigde lengte binnenmaat: 753mm
  • Draagvermogen: 60kg
  • Sluiting: Soft-close
  • Uittrekwaarde: Volledig uittrekbaar
  • Type: 766H7500S
Waarom een soft-close ladegeleider?
Hoe werkt soft-close?
Montage
Euroschroeven hebben een dikte van 6,3mm en is in diverse lengtes te verkrijgen, deze moeten voorgeboord worden met een Ø5,0mm boor in de achterzijde van de lade. De euroschroeven (spaanplaatschroeven) worden toegepast bij dunne wanden om een goed draagvermogen van de geleiders te garanderen. Onderaan deze pagina bij ‘gerelateerde producten’ kunt u de schroeven en koppelingen meebestellen. De koppelingen worden aan de voorzijde onder de lade gemonteerd. Met de koppeling wordt de lade aan de ladegeleiders gekoppeld. De Blum Movento koppeling is zijdelings verstelbaar, hierdoor kun je de lade netjes afstellen.
Bekijk onderstaand de video over de werking van de Blum Movento S Blumotion ladegeleider:
Boormal
Voor het boren van de bevestigingspositie van de koppeling kunt u onze boormal gebruiken.
Demontage
Let op: de koppelingen worden niet standaard meegeleverd, deze kunt u hier bestellen:
Service van Yachtsupplier
Producteigenschappen
Eigenschappen
Finish: Zink gecoat
Functie: Ladegeleider
Geleiderlengte (in mm): 750 mm