Blum Movento S ladegeleider 500mm Soft-close volledig uittrekbaar 766H5000S
Webwinkelkeur Logo
Artikelnummer
Op voorraad. Voor 16:00 besteld = vandaag verzonden
Je bespaart 5%
+ Voeg toe aan offerte
Grote aantallen nodig? Arrow pointing to button
iDeal Bancontact Apple Pay Mastercard Amex Billink
  • 100 dagen bedenktermijn
  • Voor particuliere en zakelijke bestellingen
  • Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
  • Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
  • Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Technische specificaties
  • Geleiderlengte: 500mm
  • Benodigde lengte binnenmaat: 503mm
  • Draagvermogen: 70kg
  • Sluiting: Soft-close
  • Uittrekwaarde: Volledig uittrekbaar
  • Type: 766H5000S
Waarom een soft-close ladegeleider?
Hoe werkt soft-close?
Montage
Euroschroeven hebben een dikte van 6,3mm en is in diverse lengtes te verkrijgen, deze moeten voorgeboord worden met een Ø5,0mm boor in de achterzijde van de lade. De euroschroeven (spaanplaatschroeven) worden toegepast bij dunne wanden om een goed draagvermogen van de geleiders te garanderen. Onderaan deze pagina bij ‘gerelateerde producten’ kunt u de schroeven en koppelingen meebestellen. De koppelingen worden aan de voorzijde onder de lade gemonteerd. Met de koppeling wordt de lade aan de ladegeleiders gekoppeld. De Blum Movento koppeling is zijdelings verstelbaar, hierdoor kun je de lade netjes afstellen.
Bekijk onderstaand de video over de werking van de Blum Movento S Blumotion ladegeleider:
Boormal
Voor het boren van de bevestigingspositie van de koppeling kunt u onze boormal gebruiken.
Demontage
Let op: de koppelingen worden niet standaard meegeleverd, deze kunt u hier bestellen:
Service van Yachtsupplier
Volledig uittrekbaar
Volledig uittrekbaar houdt in dat de lade 500mm uittrekbaar is, dus de ladegeleider komt ook 500mm volledig uit de kast.
Draagvermogen
De ladegeleiders hebben een draagvermogen tot 60kg.
Hoe werkt soft-close?
Montage
Boormal
Demontage
Bestel bij yachtsupplier.nl
Producteigenschappen
Eigenschappen
Finish: Zink gecoat
Functie: Ladegeleider
Geleiderlengte (in mm): 500 mm