WC Garnituur set - Ø50mm - Extra toegankelijk - Mat zwart - AW799BL
Artikelnummer
4104.0204
€ 46,56
€ 38,48
Koop 1 paar voor
€ 46,56
€ 38,48
6 paar voor
€ 44,24
€ 36,56
Je bespaart 5%
12 paar voor
€ 41,90
€ 34,63
Je bespaart 10%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- 100 dagen bedenktermijn
- Voor particuliere en zakelijke bestellingen
- Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
WC Garnituur set - Ø50mm - Extra toegankelijk - Mat zwart
Technische gegevens
- Diameter: 50mm
- Binnendiameter: 38mm
- Breedte: 37mm
- Lengte: 60mm
- Dikte: 6mm
- Finish: Mat zwart
- Materiaal: Messing
Wat krijg je geleverd?
Bij het bestellen van dit product ontvang je:
- 1 WC-garnituur set
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of advies nodig over deze wc-garnituren? Neem dan contact met ons op via 0511-233013 of stuur een e-mail naar info@yachtsupplier.nl. Wij helpen je graag verder!
Producteigenschappen
| •Artikelnummer leverancier: | Alexander & Wilks AW799BL |
|---|---|
| •Dikte rozet: | 6 mm |
| •Diameter rozet: | 50 mm |
| •Diepte inclusief knop: | 37 mm |
| •Toiletstiftdiameter: | 8 mm |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Zwart |
| •Verpakkingseenheid: | Per paar |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!