Schuifdeurslot set - Mat zwart - inclusief rond deurbeslag
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- 100 dagen bedenktermijn
- Voor particuliere en zakelijke bestellingen
- Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Schuifdeurslot set – Mat Zwart – Compleet met rond beslag
Geef je schuifdeur een moderne uitstraling met deze Schuifdeurslot set in mat zwart. De set is gemaakt van massief messing wat zorgt voor goede kwaliteit en een luxe afwerking. De functie turn & release maakt dit slot perfect voor een ruimte waar je extra privacy wil zoals een wc of badkamer.
Technische specificaties
Kasthoogte: 101 mm
Kastbreedte: 69 mm
Kastdikte: 13 mm
Voorplaathoogte: 160 mm
Voorplaatbreedte: 16 mm
Voorplaatdikte: 2 mm
Vorm voorplaat: Rond
Geschikt voor deurdikte: 35–45 mm
Materiaal: Massief messing
Afwerking: Mat zwart
Wat krijg je geleverd?
1x Schuifdeurslot set mat zwart met rond beslag
Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Vorm voorplaat: | Rond |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 101 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 68 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 13 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Artikelnummer leverancier: | Alexander & Wilks - AW110RBL |
| •Materiaal: | Massief messing |
| •Finish: | Zwart mat |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!