Schuifdeurslot set - Mat vernikkeld - inclusief vierkant deurbeslag en profielcilinder
Artikelnummer
1303.0079
€ 41,64
€ 34,41
Koop 1 stuk voor
€ 41,64
€ 34,41
4 stuks voor
€ 39,55
€ 32,69
Je bespaart 5%
6 stuks voor
€ 37,47
€ 30,97
Je bespaart 10%
10 stuks voor
€ 35,39
€ 29,25
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- 100 dagen bedenktermijn
- Voor particuliere en zakelijke bestellingen
- Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Schuifdeurslot set - Mat vernikkeld - inclusief vierkant deurbeslag en profielcilinder
Deze insteekschuifdeurslot set wordt geleverd inclusief mat vernikkeld deurbeslag met een geborstelde finish, en bijpassende mat vernikkelde profielcilinder met een geborstelde afwerking.
Deze set zorgt voor de perfecte afwerking op je schuifdeur.
Wat krijg je geleverd?
- 1 Schuifdeurslot mat vernikkeld met afgeronde zwarte voorplaat, inclusief bijbehorende zwarte schroeven
- 1 afgeronde sluitplaat, inclusief bijbehorende mat vernikkelde schroeven
- 2 stuks Vierkant profielcilinder rozetten 55x55mm
- 1 vinger trek rozet, om de deur uit de koof te kunnen schuiven.
- 1 mat vernikkelde profielcilinder 20/20mm, inclusief mat vernikkelde cilinderbout
- 3 stuks bijpassende sleutels
Technische gegevens
- Hoogte rand rozet: 2mm
- Infreesdiepte rozet: 7mm
- Infreesbreedte rozet: 58mm
- Hoogte rand trek ring: 2mm
- Infreesdiepte trek ring: 18mm
- Infreesbreedte trek ring: 25mm
- Geschikt voor deurdikte vanaf: 35mm
Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Doornmaat: | 50 mm |
| •Vorm voorplaat: | Rond |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 100 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 67,5 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 14 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Materiaal: | Staal |
| •Finish: | Nikkel geborsteld |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!