Schuifdeurslot set - Mat verchroomd - inclusief vierkant deurbeslag - AW111RSC
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- 100 dagen bedenktermijn
- Voor particuliere en zakelijke bestellingen
- Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Schuifdeurslot set – Vierkant – Mat Verchroomd – Compleet met deurbeslag
Geef je schuifdeur een moderne en rustige uitstraling met deze schuifdeurslot set in mat chroom. De afwerking mat verchroomd past mooi bij ieder interieur. Het slot is gemaakt van stevig massief messing en heeft een handig draaimechanisme aan de binnenkant. Ideaal voor extra privacy in de badkamer of slaapkamer.
Technische specificaties
Kasthoogte: 101 mm
Kastbreedte: 69 mm
Kastdikte: 13 mm
Voorplaathoogte: 160 mm
Voorplaatbreedte: 16 mm
Voorplaatdikte: 2 mm
Rosettenvorm: Vierkant
Infreesdiepte vingertrek-rozet: 24 mm
Geschikt voor deurdikte: 35–45 mm
Materiaal: Massief messing
Afwerking: Mat verchroomd
Wat krijg je geleverd?
1x Schuifdeurslot set - Mat verchroomd - Compleet met vierkant deurbeslag
Bestel bij yachtsupplier.nl
Wij hebben een ruim aanbod schuifdeursloten. Mocht je vragen hebben, aarzel niet om ons dan te bellen op 0511-233013 of ons te mailen op info@yachtsupplier.nl.
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Voorplaat lengte (in mm): | 160 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 16 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 2 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 101 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 68 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 13 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Artikelnummer leverancier: | Alexander & Wilks - AW111RSC |
| •Materiaal: | Massief messing |
| •Finish: | Mat chroom |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!