Kesseböhmer 15 uittrekelement - Antraciet - Inbouwhoogte min. 470mm - Kastbreedte 150mm - Inclusief twee korven
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- 100 dagen bedenktermijn
- Voor particuliere en zakelijke bestellingen
- Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Kesseböhmer nr. 15 uittrekelement - Kastdiepte min. 481mm - Antraciet stijl
Met de Kesseböhmer nummer 15 benut je zelfs de kleinste ruimtes van je onderkast optimaal. Dit klassieke model is speciaal ontworpen voor kasten met een diepte van minimaal 481mm.
Dit uittrekelement, geschikt voor kastbreedtes van 15cm, biedt voldoende opbergruimte voor bijvoorbeeld je kruiden, vaatwastabletten of schoonmaakmiddelen. Het uittrekelement is verkrijgbaar voor kasten met een minimale hoogte van 542mm (2 korven).
Technische specificaties
- Aantal korven: 2
- Minimale inbouwhoogte: 542mm
- Minimale kastbreedte: 112mm
- Breedte van het element: 104mm
- Diepte van het element: 440mm
- Hoogte van het element: 380mm
- Verstelling van het front: 2D-verstelling
- Sluiting: soft-close (SoftStopp)
- Uittrekwaarde: volledig uittrekbaar
- Bevestiging: aan de rechterkant
- Afwerking: antraciet
- Bodem: metaal met noppenstructuur
Wat zit er in de verpakking?
- 1 uittrekelement met 2 korven
- Montagehandleiding
Service van Yachtsupplier
Bij Yachtsupplier begrijpen we het belang van kwaliteitsproducten en uitstekende klantenservice. Heeft u vragen of heeft u hulp nodig bij het kiezen van het juiste product voor uw project? Ons deskundige team staat klaar om u te adviseren. Neem contact met ons op via 0511-233013 of stuur een e-mail naar info@yachtsupplier.nl .
Producteigenschappen
| •Lengte (in mm): | 259 |
|---|---|
| •Kasthoogte (in mm): | 470 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 150 mm |
| •Breedte (in mm): | 104 |
| •Finish: | Antraciet |
| •Draagvermogen (in kg): | 12 kg |
| •Uitvoering: | 2 korven |
| •Verpakkingseenheid: | Per set |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!