Insteekslot Rvs geborsteld PC 92mm
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- 100 dagen bedenktermijn
- Voor particuliere en zakelijke bestellingen
- Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Insteekslot Rvs geborsteld PC 92mm
Dit insteek pc-slot/profielcilinder slot (scheepsslot) is gemaakt van rvs en heeft een geborstelde afwerking. Dit slot heeft een enkele dagschoot.
Technische specificaties
- Doornmaat: 58mm
- PC-maat: 92mm
- Krukstiftdiameter: 9mm
- Dagschoot: enkel
Klik voor de complete technische specificaties hierboven op het kopje ‘Producteigenschappen’.
Wat krijg je geleverd?
Bij het bestellen van dit product ontvang je 1 pc-slot.
Links of rechtsdraaiend slot?
Of een slot links- of rechtsdraaiend is, is afhankelijk van aan welke kant de deur open draait gezien vanaf de kant van waar de scharnieren zitten. Sta je voor de kant van de deur waar de scharnieren zichtbaar zijn en zitten de scharnieren aan de linkerkant, dan heb je een linksdraaiend (DIN links) slot nodig. Zitten de scharnieren aan de rechterkant, dan heb je een rechtsdraaiend (DIN rechts) slot nodig.
Insteeksloten van Yachtsupplier
Bij Yachtsupplier hebben we een groot assortiment insteeksloten. Bekijk hier ons hele aanbod. Heb je nog vragen over een slot, of staat je gewenste slot er niet tussen? Neem dan contact met ons op door te bellen naar 0511-233013 of stuur een e-mail naar info@yachtsupplier.nl. Wij helpen je graag verder!
Producteigenschappen
| •Functie: | Insteekslot pc |
|---|---|
| •Doornmaat: | 58 mm |
| •PC maat: | 92 mm |
| •Vorm voorplaat: | Recht |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 235 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 24 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 3 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 185 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 50 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 20 mm |
| •Dagschoot: | Enkele |
| •Artikelnummer leverancier: | Forster 01.600.4000.426 |
| •Materiaal: | Rvs 304 (A2) |
| •Finish: | Rvs geborsteld |
| •Krukstiftdiameter: | 9 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!