Insteekschuifdeurslot 105K ronde voorplaat Pc Mat chroom
Artikelnummer
1303.0085
€ 125,76
€ 103,93
Koop 1 stuk voor
€ 125,76
€ 103,93
4 stuks voor
€ 119,46
€ 98,73
Je bespaart 5%
6 stuks voor
€ 113,18
€ 93,54
Je bespaart 10%
10 stuks voor
€ 106,89
€ 88,34
Je bespaart 15%
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- 100 dagen bedenktermijn
- Voor particuliere en zakelijke bestellingen
- Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Insteekschuifdeurslot 105K ronde voorplaat Pc Mat chroom
Dit insteekschuifdeurslot pc is gemaakt van messing en heeft een mat chroom finish.
Technische gegevens
Doornmaat: 50mm
PC maat: 60mm
Krukstifdiameter: 8mm
Wat krijg je geleverd?
Bij het bestellen van dit product ontvang je 1 insteekschuifdeurslot pc mat chroom.
Schuifdeursloten PC van Yachtsupplier
Bij Yachtsupplier hebben we een groot assortiment schuifdeursloten PC. Bekijk hier ons hele aanbod. Heb je nog vragen over een slot, of staat je gewenste slot er niet tussen? Neem dan contact met ons op door te bellen naar 0511-233013 of mail ons op info@yachtsupplier.nl. Wij helpen je graag!
Producteigenschappen
| •Functie: | Schuifdeurslot |
|---|---|
| •Doornmaat: | 50 mm |
| •PC maat: | 60 mm |
| •Vorm voorplaat: | Rond |
| •Voorplaat lengte (in mm): | 200 mm |
| •Voorplaat breedte (in mm): | 20 mm |
| •Voorplaat dikte (in mm): | 3 mm |
| •Kasthoogte (in mm): | 142 mm |
| •Kastbreedte (in mm): | 78 mm |
| •Kastdikte (in mm): | 14 mm |
| •Artikelnummer leverancier: | S&B 105530.9 |
| •Materiaal: | Messing |
| •Finish: | Mat chroom |
| •Krukstiftdiameter: | 8 mm |
| •Met knop: | Nee |
| •Verpakkingseenheid: | Per stuk |
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!