Deurkruk Agusta - Rvs 304 geborsteld - Rond rozet - Ø52mm
- Gratis verzending bij standaard* pakketten vanaf €119
- 100 dagen bedenktermijn
- Voor particuliere en zakelijke bestellingen
- Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
- Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
- Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Maak je bestelling compleet
-
Rozet Wc buitenzijde 51mm rond met vrij/bezet signalering, opschroef per stuk Rvs gepolijst€ 23,05 Excl. BTW € 23,05 -
Rozet Wc binnenzijde 51mm rond met knop, opschroef, per stuk Rvs gepolijst€ 48,59 Excl. BTW € 48,59
Productomschrijving
Deurkruk Agusta rozet Ø52mm Rvs 304 geborsteld
Deze geveerde deurkruk op rozet is gemaakt van rvs 304 met een geborstelde afwerking. Bij het bestellen van dit product ontvang je twee deurkrukken op rozet inclusief een 8mm krukstift. Hierdoor past deze deurkruk in alle Nederlandse binnendeuren in zowel woningen als in jachten.
Wat is een geveerde deurkruk?
Een geveerde deurkruk is een deurkruk waarbij er een veer in het rozet is verwerkt. Deze wordt op een speciale manier gemonteerd achter de achterzijde van de deurkruk en het rozet, waardoor de kruk met een veer altijd weer terugveert naar de horizontale (gesloten) stand. Normaal gesproken zorgt het insteekslot ervoor dat de deurklink weer terugspringt naar de originele stand.
Past deze deurkruk op mijn huidige rozet?
Ja, de boorgaten van de rozetten van deze deurkruk zitten op 38 mm hart-op-hart, wat een perfecte vervanging van je huidige rozet garandeert.

Wat krijg je geleverd?
- 1 paar deurkrukken (2 stuks)
- 1 paar krukrozetten (2 stuks)
- 1 krukstift 8mm
- Bevestigingsmateriaal
Maak je bestelling compleet!
Ga je voor een compleet nieuwe look in je huis? Maak je bestelling dan compleet met de volgende producten:
Producteigenschappen
| •Artikelnummer leverancier: | Carlisle Brass - CSL1195SSS |
|---|---|
| •Lengte deurkruk: | 134 mm |
| •Diepte deurkruk: | 69 mm |
| •Dikte rozet: | 8 mm |
| •Diameter rozet: | 52 mm |
| •Boormaat rozet: | 38 mm |
| •Krukstiftdiameter: | 8 mm |
| •Materiaal: | Rvs 304 (A2) |
| •Finish: | Rvs geborsteld |
| •Verpakkingseenheid: | Per paar |
Vergelijkbare producten
Service van Yachtsupplier
Heb je vragen of wil je meer informatie? Ons deskundige team staat klaar om je te helpen en al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op via onderstaand telefoonnummer of schrijf ons een bericht, we helpen je graag!