Onzichtbaar scharnier groot Rvs 316 gepolijst - 0 tot 180° - type YLSCIP100
Webwinkelkeur Logo
Artikelnummer
Verwachte leverdatum: tussen 22-05-2026 en 30-05-2026
Je bespaart 5%
Je bespaart 15%
Je bespaart 20%
+ Voeg toe aan offerte
Grote aantallen nodig? Arrow pointing to button
iDeal Bancontact Apple Pay Mastercard Amex Billink
  • 100 dagen bedenktermijn
  • Voor particuliere en zakelijke bestellingen
  • Thuisbezorgd of bij een GLS-punt bij jou in de buurt
  • Wij scoren een 9,6 op Webwinkelkeur
  • Advies nodig? Bel 0511-233013 (also English!)
Productomschrijving
Waterdicht en zoutwaterbestendig
Technische gegevens
  • Hoogte: 134mm
  • Lengte: 120mm
  • Breedte: 100mm
  • Boorgatdiameter: 6mm
  • Draagvermogen: Tussen 0 en 40kg per 2 scharnieren
  • Materiaal: rvs 316
  • Finish: rvs gepolijst
Flexibiliteit
Het scharnier heeft een breedte van 100 mm en kan worden gebruikt voor toegangsluiken op boten, jachten of schepen. Het biedt een openingshoek van 180 graden, wat zorgt voor maximale flexibiliteit en toegang tot elke ruimte aan boord.
Bestel bij Yachtsupplier.nl
Producteigenschappen
Eigenschappen
Lengte (in mm): 120
Breedte (in mm): 100
Hoogte (in mm): 134
Gewicht van de deur: 0 - 40kg
Openingshoek: 180°
Lengte: 120 mm